Wirtualna rzeczywistość i symulatory VR podbijają serca coraz większej liczby osób. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród wielu grup odbiorców i różnych pokoleń. Za sprawą prostego urządzenia, jakim są gogle, każdy może przeżyć niesamowitą przygodę życia, przechodząc do innego wymiaru. Oderwij się od rzeczywistości i wypróbuj symulatory VR, które możesz wynająć w naszej wypożyczalni.

Czym są symulatory VR i jak z nich skorzystać?

Choć samo pojęcie wirtualnej rzeczywistości (virtual reality) powstało ponad pięćdziesiąt lat temu, to prawdziwy boom na tę formę rozrywki nastał całkiem niedawno. Dziś żyjemy w erze zrewolucjonizowanego nowego wymiaru, który pozwala pobudzić wszystkie zmysły. Podróż w głąb innego wymiaru jeszcze nigdy nie była tak porywająco interesująca i dostępna dla każdego. Trójwymiarowy obraz stworzony za pomocą technik komputerowych pobudzi Twój wzrok oraz słuch, dzięki czemu możesz intensywnie doświadczać różnorodnych wrażeń i sytuacji. Wypożyczalnia VR umożliwi Ci przeniesienie się do innego świata, w którym wszystko odczuwalne jest jeszcze mocniej!

Symulatory VR wynajem : Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków

Zastanawiasz się nad tym, czy symulatory VR spełnią Twoje oczekiwania, a jednocześnie zagwarantują Ci moc wrażeń i atrakcji? My nie mamy wątpliwości, że tak właśnie będzie! Wszystko za sprawą naszej bogatej oferty, która zaspokoi potrzeby wszystkich. Do każdego klienta podchodzimy z największym profesjonalizmem i indywidualizmem. Wśród propozycji znajdziesz symulacje:
• Sportowe: każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno wielbiciel piłki nożnej, jak i tenisa ziemnego.
• Parki rozrywki: uwielbiasz emocje wywołane za sprawą rollercoasterów lub karuzele? Od teraz możesz je przeżywać w dowolnym miejscu.
• Strzelanki: walka potworami albo pojedynki rewolwerowców jeszcze nigdy nie były tak możliwe do przeżycia!
• Horrory: boisz się duchów czy potworów? Pozwól sobie na dodatkowe emocje dzięki rzeczywistości VR.
• Wirtualne podróże: gdzie marzy Ci się, żeby pojechać na wakacje? Czy jest to lot w kosmos? Z nami wszystko jest możliwe.
• Dla dzieci: bajkowe gry zręcznościowe i ulubione postaci sprawią, że każde dziecko będzie cieszyło się czasem spędzonym w rzeczywistości VR.
• Różne: czekają na Ciebie te i wiele innych symulacji wirtualnej rzeczywistości.

VR wynajem na imprezy urodzinowe

Nasze symulatory VR to doskonały pomysł na zorganizowanie niezapomnianej, a do tego naprawdę ekscytującej imprezy urodzinowej dla Twojego dziecka. Spełnij marzenie swojej latorośli i pozwól jej zamienić się na jeden dzień w strażaka, policjanta lub też ulubionego superbohatera. VR to idealny sposób na to, aby urozmaicić urodziny i sprawić wiele radości małemu jubilatowi. To moc wrażeń oraz radości, której z pewnością pozazdrości każdy dorosły. A gdyby tak skorzystać z wypożyczalni VR także przy okazji osiemnastki czy pięćdziesiątki? Wiek to tylko liczby – najważniejsze są emocje.

VR wynajem na imprezy integracyjne

Odpowiednia integracja zespołu pracowników to klucz do sukcesu i zadowolenia wszystkich stron. Grupa ludzi, którzy się lubią, znają swoje słabsze i mocniejsze strony, potrafiąca współpracować oraz wspólnie się bawić, to gwarancja zadowolenia oraz doskonałych wyników. Mamy na to sposób – VR na integrację sprawi, że wszyscy będą mogli świetnie się bawić, wkroczyć do nowych rzeczywistości, a także rywalizować. W naszej ofercie znajdziecie takie symulacje, w których może uczestniczyć więcej niż jedna osoba!

VR wynajem na imprezy firmowe

Pragniesz zorganizować event firmowy, ale nie wiesz, jakie atrakcje będą najlepsze i przyniosą najwięcej wrażeń? Postaw na rozrywki nie z tego świata i wynajmij nasze mobilne stanowiska do gier VR. Integracja z VR to wspaniała propozycja dla osób, które chcą doświadczyć czegoś więcej. Event może stać się jeszcze ciekawszy, jeśli zagwarantujesz uczestnikom gogle przenoszące do innej rzeczywistości. Szeroki wachlarz możliwości daje Ci gwarancję zadowolenia wszystkich – w końcu każdy znajdzie coś dla siebie. Odetnijcie się na chwilę od świata i wkroczcie do krainy gier zręcznościowych, sportowych czy podróżniczych, które dostarczą wszystkim wyłącznie adrenaliny i dobrego humoru.

Dlaczego warto wybrać naszą wypożyczalnię VR ?

Wirtualna rzeczywistość jest naszą pasją, dlatego pragniemy zarazić także i Ciebie. To niesamowita przygoda, którą może przeżyć każdy z Was. Gwarancję emocji oraz wielu wrażeń daje Ci możliwość skorzystania z wypożyczalni VR. Wynajmując nasz sprzęt, zyskujesz pewność, że znajdziesz coś, co z pewnością spełni Twoje oczekiwania i przyniesie Ci wiele pozytywnych doznań. Świat gier oraz zabawy jeszcze nigdy nie był tak ciekawy i pochłaniający! Usługi są kompleksowe oraz utrzymane na najwyższym poziomie, tak, aby każdy klient był w pełni zadowolony. Jesteśmy z Łodzi, ale nasze mobilne stanowiska VR możesz wynająć, także do innych miast w Polsce, takich jak : Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków, Szczecin i innych. Dojedziemy wszędzie.

Wynajem Gogli VR z symulacjami kolejek górskich na imprezy i eventy integracyjne w Warszawie
Wynajem Gogli VR z grami muzycznymi na imprezy firmowe w Poznaniu
Wynajem Gogli VR z symulacją dzikiego zachodu na imprezy i eventy w Łodzi
Wynajem Gogli VR z grą Spider-Man na imprezy urodzinowe we Wrocławiu
Wynajem Gogli VR z symulacją strzelania z łuku na imprezy integracyjne w Katowicach
Wynajem Gogli VR z symulacją horroru na imprezy firmowe w Bydgoszczy