Horrory VR to gry i symulacje przeznaczone dla osób o mocnych nerwach, oraz fanów wszelkiego rodzaju survivali. Dobrze sprawdzają się jako atrakcja imprez firmowych, oraz imprezach urodzinowych dla dorosłych.

THE BROOKHAVEN EXPERIMENT

W wyniku tytułowego eksperymentu do naszego świata przedostała się cała masa obcych kreatur . Jako jeden z nielicznych ocalałych staramy się przeżyć i dowiedzieć jak do tego doszło. Na naszym wyposażeniu znajduje się pistolet , nóż i latarka. Przeżyć nie będzie łatwo , ale trzeba próbować. Propozycja VR , tylko dla osób o mocnych nerwach.

SOPHIE S GUARD

W tej grze VR wcielasz się w starego pluszowego misia , opiekuna dziewięcioletniej Sophie , którą nawiedzają nocne koszmary. Musisz walczyć ze złowrogimi zabawkami zamieszkującymi jej pokój. Twoje umiejętności rewolwerowca muszą wystarczyć by ochronić ją przed najgłębszymi lękami.

ARIZONA SUNSHINE 2

ARIZONA SUNSHINE

Podczas tej gry VR wcielamy się w osobę , która próbuje wydostać się z miejsca opanowanego przez epidemie zombie . Do dyspozycji mamy kilka rodzajów pistoletów , shotguna , snajperkę i minigana , a wszystko to w tle przepięknej scenerii post apokaliptycznej Arizony. Gogle VR w połączeniu z kontrolerami ruchu dłońmi zapewniają graczom wyjątkowo intensywne doznania. Propozycja ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom survivali. Ze względu na rozbudowany scenariusz jest ona dedykowana osobą , które z wirtualną rzeczywistością mieli już coś wspólnego.

UNTIL DOWNRUSH OF BLOOD

UNTIL DOWN RUSH OF BLOOD

Gra VR przypominająca przejażdżkę jednoosobowym wagonikiem , przez tunel strachu w wesołym miasteczku , podczas której strzelamy do wszystkich kreatur jakie się tam pojawią. Wyjątkowo zwariowana i straszna jednocześnie zabawa w świecie wirtualnej rzeczywistości , dobrze sprawdzająca się na imprezach integracyjnych. Nie jest to jednak zabawa dla osób , dla których jest to pierwszy kontakt ze światem VR.

RESIDENT EVIL BIOHAZARD

RESIDENT EVIL 7 BIOHAZARD

Kultowa seria gier z gatunku survival horror , która doczekała się swojej odsłony w świecie wirtualnym. Świat zostaje skażony przez tajemniczy wirus T , który zamienia ludzi w krwiożercze bestie , na tym w skrócie opiera się fabuła gier spod znaku Resident Evil.. Akcja części 7 przenosi nas do opuszczonej rezydencji na południu USA. Gracz wciela się w mężczyznę , który udaje się tam w poszukiwaniu swojej żony. Rozbudowana gra VR dla miłośników gatunku, które zaznajomione są już z goglami VR.