Horrory VR to gry i symulacje przeznaczone dla osób o mocnych nerwach, oraz fanów wszelkiego rodzaju survivali. Dobrze sprawdzają się jako atrakcja imprez firmowych, oraz na imprezach urodzinowych dla dorosłych. Wynajmując ten zestaw gier VR zapewnisz przyśpieszony puls nie jednej osobie.

THE BROOKHAVEN EXPERIMENT

W wyniku tytułowego eksperymentu do naszego świata przedostała się cała masa obcych kreatur . Jako jeden z nielicznych ocalałych staramy się przeżyć i dowiedzieć jak do tego doszło. Na naszym wyposażeniu znajduje się pistolet , nóż i latarka. Przeżyć nie będzie łatwo , ale trzeba próbować. Propozycja VR , tylko dla osób o mocnych nerwach.

SOPHIE S GUARD

W tej grze VR wcielasz się w starego pluszowego misia , opiekuna dziewięcioletniej Sophie , którą nawiedzają nocne koszmary. Musisz walczyć ze złowrogimi zabawkami zamieszkującymi jej pokój. Twoje umiejętności rewolwerowca muszą wystarczyć by ochronić ją przed najgłębszymi lękami.

ARIZONA SUNSHINE 2

ARIZONA SUNSHINE

Podczas tej gry VR wcielamy się w osobę , która próbuje wydostać się z miejsca opanowanego przez epidemie zombie . Do dyspozycji mamy kilka rodzajów pistoletów , shotguna , snajperkę i minigana , a wszystko to w tle przepięknej scenerii post apokaliptycznej Arizony. Gogle VR w połączeniu z kontrolerami ruchu dłońmi zapewniają graczom wyjątkowo intensywne doznania. Propozycja ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom survivali. Ze względu na rozbudowany scenariusz jest ona dedykowana osobą , które z wirtualną rzeczywistością mieli już coś wspólnego.

UNTIL DOWNRUSH OF BLOOD

UNTIL DOWN RUSH OF BLOOD

Gra VR przypominająca przejażdżkę jednoosobowym wagonikiem , przez tunel strachu w wesołym miasteczku , podczas której strzelamy do wszystkich kreatur jakie się tam pojawią. Wyjątkowo zwariowana i straszna jednocześnie zabawa w świecie wirtualnej rzeczywistości , dobrze sprawdzająca się na imprezach integracyjnych. Nie jest to jednak zabawa dla osób , dla których jest to pierwszy kontakt ze światem VR.

RESIDENT EVIL BIOHAZARD

RESIDENT EVIL 7 BIOHAZARD

Kultowa seria gier z gatunku survival horror , która doczekała się swojej odsłony w świecie wirtualnym. Świat zostaje skażony przez tajemniczy wirus T , który zamienia ludzi w krwiożercze bestie , na tym w skrócie opiera się fabuła gier spod znaku Resident Evil.. Akcja części 7 przenosi nas do opuszczonej rezydencji na południu USA. Gracz wciela się w mężczyznę , który udaje się tam w poszukiwaniu swojej żony. Rozbudowana gra VR dla miłośników gatunku, które zaznajomione są już z goglami VR.