ATRAKCJE RETRO NA WYNAJEM

Atrakcje retro na wynajem to sentymentalna podróż w czasie. Dzięki nim przeniesiecie się do lat 90-tych, by raz jeszcze poczuć klimat nadmorskich salonów gier, oraz doświadczyć tego niezwykłego uczucia, gdy będąc dziećmi po raz pierwszy graliście w gry video, wpierw na automatach arcade, a później na pierwszych domowych konsolach do gier.

W dzisiejszych czasach urządzenia retro, takie jak automaty arcade, oraz pierwsze komputery i konsole do gier świetnie sprawdzają się jako atrakcja na eventach firmowych, imprezach integracyjnych, urodzinach , weselach, piknikach rodzinnych i imprezach plenerowych, ponieważ pobudzają ciekawość u dzieci, oraz przywołują nostalgię do lat młodzieńczych u osób dorosłych. Nasze atrakcje retro możecie wynająć w następujących miastach : Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Kraków, oraz w innych miastach w Polsce i za granicą. Do wynajmu trzeba jedynie doliczyć koszty transportu.

KONSOLE RETRO NA WYNAJEM

Wśród naszych konsol do gier na wynajem, znajdują się same klasyki takie jak : Nintendo 64, Sega, Playstation 1 i 2, oraz wszelkie istniejące odmiany kultowego w latach 90-tych, zwłaszcza w Polsce – Pegasusa. Konsole retro w połączeniu z kineskopowymi telewizorami, nadają niepowtarzalny klimat, każdej imprezie firmowej i integracyjnej. Takie atrakcje retro świetnie wkomponowują się również w imprezy stylizowane na lata 80-te i 90-te. Konsole można podłączać, również do współczesnych telewizorów i cieszyć się rozgrywką na dużo większym ekranie.

AUTOMATY ARCADE NA WYNAJEM

Automaty Arcade to urządzenia, na które wydawane były pierwsze gry video. Zapoczątkowały one modę na ten nowy rodzaj rozrywki.(Konsole pojawiły się dużo później) Na automatach pograć można było w salonach gier. Dziś salony takie już nie funkcjonują, a automaty do gier video nazywane są automatami retro. W naszej ofercie Automaty Arcade są najczęściej wybieraną atrakcją retro na wynajem. Na każdym z automatów zainstalowanych jest ponad 1200 kultowych gier. Na większości z nich można grać w dwie osoby.

STREFA RETRO NA EVENTACH FIRMOWYCH

Strefa retro na eventach firmowych to specjalnie zaaranżowana przestrzeń, która przywołuje ducha przeszłości i przenosi uczestników w czasy minionych lat. To kreatywny sposób na ożywienie imprezy korporacyjnej, dodanie elementu nostalgii oraz dostarczenie uczestnikom wyjątkowych wrażeń. Strefa retro może zawierać różnorodne elementy, takie jak:

  • Automaty Arcade: Klasyki gier wideo z lat 80. i 90., takie jak „Pac-Man”, „Space Invaders” czy „Donkey Kong”, umieszczone w oryginalnych automatach Arcade.
  • Stanowiska konsol retro z grami z lat 80. i 90., na których pracownicy mogą zagrać w klasyczne tytuły
  • Muzyka Retro: Odtwarzanie klasycznych przebojów z danego okresu, aby podkreślić klimat i stworzyć odpowiednią atmosferę.
  • Scenografia i gadżety retro takie jak np. magnetofon kasetowy, czasopisma, plakaty z lat 80. I 90.
  • Turnieje i Konkursy: Organizacja turniejów w klasycznych grach, konkursów na najlepszą stylizację czy najwyższy wynik w wybraną grę retro Arcade.

 

Wynajem atrakcji retro ma na celu zintegrowanie uczestników poprzez wspólne korzystanie z kultowych elementów z przeszłości, które budzą pozytywne emocje i wspomnienia. Jest to również doskonały sposób na przerwę od codziennej rutyny, dostarczając uczestnikom rozrywki i relaksu w unikalny sposób. Stworzenie strefy retro wymaga kreatywności w doborze elementów oraz dbałości o szczegóły, aby zapewnić uczestnikom niezapomniane doświadczenie i wyjątkowy klimat imprezy.