ATRAKCJE RETRO NA WYNAJEM

Wynajem naszych atrakcji retro to sentymentalna podróż w czasie. Dzięki nim przeniesiecie się do lat 90-tych, by raz jeszcze poczuć klimat nadmorskich salonów gier, oraz doświadczyć tego niezwykłego uczucia, gdy będąc dziećmi po raz pierwszy graliście w gry video, wpierw na automatach arcade, a później na pierwszych domowych konsolach do gier.

W dzisiejszych czasach urządzenia retro, takie jak automaty arcade,oraz pierwsze komputery i konsole do gier świetnie sprawdzają się jako atrakcja na eventach firmowych, imprezach integracyjnych, urodzinach , weselach, piknikach rodzinnych i imprezach plenerowych, ponieważ pobudzają ciekawość u dzieci, oraz przywołują nostalgię do lat młodzieńczych u osób dorosłych. Nasze atrakcje retro możecie wynająć w następujących miastach : Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Kraków, oraz w innych miastach w Polsce i za granicą. Do wynajmu trzeba jedynie doliczyć koszty transportu.

KONSOLE RETRO NA WYNAJEM

Wśród naszych konsol do gier na wynajem, znajdują się same klasyki takie jak : Nintendo 64, Sega, Playstation 1 i 2, oraz wszelkie istniejące odmiany kultowego w latach 90-tych, zwłaszcza w Polsce – Pegasusa. Konsole retro w połączeniu z kineskopowymi telewizorami, nadają niepowtarzalny klimat, każdej imprezie firmowej i integracyjnej. Takie atrakcje retro świetnie wkomponowują się również w imprezy stylizowane na lata 80-te i 90-te. Konsole można podłączać, również do współczesnych telewizorów i cieszyć się rozgrywką na dużo większym ekranie.

AUTOMATY ARCADE NA WYNAJEM

Automaty Arcade to urządzenia, na które wydawane były pierwsze gry video. Zapoczątkowały one modę na ten nowy rodzaj rozrywki.(Konsole pojawiły się dużo później) Na automatach pograć można było w salonach gier. Dziś salony takie już nie funkcjonują, a automaty do gier video nazywane są automatami retro. W naszej ofercie Automaty Arcade są najczęściej wybieraną atrakcją retro na wynajem. Na każdym z automatów zainstalowanych jest ponad 1200 kultowych gier. Na większości z nich można grać w dwie osoby.