W tej kategorii znajdują się te gry i symulacje VR, które trudno przyporządkować gdziekolwiek indziej. Mamy tutaj m.in Escape Room, grę muzyczną, oraz bijatykę w barze. Dzięki goglom VR, przezwyciężymy również lęk wysokości. Wynajmij stanowiska VR na swój event i zapewnij swoim gościom moc niesamowitych atrakcji.
Belko VR An Escape Room Experiment

BELKO VR AN ESCAPE ROOM EXPERIMENT

Escape Room , w którym wcielacie się w role pracownika biurowego, który żeby uciec z biura i przeżyć musi w krótkim czasie rozwiązać serie skomplikowanych zagadek. Dzięki goglom VR , które zapewniają odczucia rzeczywistości wirtualnej wrażenia z gry są niezwykle silne.

Drunkn Bar Fight

DRANK BAR FIGHT

Bardzo prosta , głupawa i niesamowicie wciągająca gra towarzyska. Znajdujesz się w barze i tylko od ciebie zależy co się dalej wydarzy. Możesz spokojnie zagrać w rzutki i wypić kolejne piwo , lub wszcząć awanturę. Symulacja VR , która sprawdza się bardzo dobrze na imprezach integracyjnych.

Beat Saber

BEAT SUBER

Zabawa mieczami świetlnymi w świecie wirtualnej rzeczywistości. Twoim zadaniem jest ciachanie sześcianów w rytm muzyki. Po takim wstępie trudno uwierzyć że produkcja ta uznawana jest za najlepszą grę rytmiczną VR w historii i jedną z najlepszych gier VR wydanych w roku 2018. Beat Suber jest idealną propozycją dla osób , które zaczynają swoją przygodę ze światem rzeczywistości wirtualnej.

Richie’s Plank Experience

RICHIE S PLANK EXPERIENCE

Idealny sposób na przezwyciężenie lęku wysokości. Stoimy na ostatnim piętrze drapacza chmur , a naszym zdaniem jest przejść po drewnianej desce wysuniętej po za budynek. Oczywista rada w tej sytuacji nasuwa się sama ”Tylko nie patrz w dół ” jednak jak to zwykle w życiu bywa to co oczywiste wcale nie musi być proste. Propozycja ta jest kwintesencją tego co zapewnia technologia rzeczywistości wirtualnej.