SYMULATORY RAJDOWE

Profesjonalne symulatory jazdy samochodami WRC. Posiadają wysokiej jakości ruchomą platformę, oraz panoramiczny obraz. Wyposażone są w kierownicę G27, ruchomy, kubełkowy fotel na siłownikach, oraz nowoczesną aluminiową konstrukcje. Do wyboru wiele modeli aut, oraz kilkanaście torów polskich i europejskich.

HTC VIVE

W opinii wielu osób są to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie
gogle wirtualnej rzeczywistości. Wyświetlacz nagłowny oferuje najlepszą jakość
obrazu i największe możliwości śledzenia ruchu w dużej przestrzeni.
Ich plusem jest także bardzo dobra współpraca z platformą Steam Vr, dzięki czemu na HTC VIVE wychodzi największa ilość gier vr. W zestawie znajdują się headset , kontrolery ruchów dłoni , oraz stacje śledzące nasze położenie w wirtualnym świecie.

OCULUS RIFT

Pionier w dziedzinie technologii wirtualnej rzeczywistości i po dziś dzień ,
jedne z dwóch najbardziej zaawansowanych technologicznie gogli vr. Na ich plus przemawia , także lekki i dobrze dopasowany do głowy headset, oraz kontrolery ruchu dłońmi , które w naszym odczuciu są najlepszymi ze wszystkich dostępnych obecnie na rynku.

PLAYSTATION VR

To zdecydowanie najwygodniejsze i najprostsze w obsłudze gogle vr , zdecydowanie najlepiej przystosowane do masowego użytku przez największą ilość graczy. Playstation Vr jest także zestawem najlepiej przygotowanym do udostępniania dzieciom. Na jego minus przemawiają gorsze parametry techniczne w stosunku do dwóch pierwszych zestawów vr. Plusem są natomiast liczne dodatki w postaci dodatkowych kontrolerów i padów, które można dokupywać do zestawu.

AUTOMATY ARCADE

Stworzone na specjalne zamówienie , nowe automaty do gier z lat 80-tych i 90-tych. Posiadają podświetlane przyciski , oraz regulowaną głośność. Od swoich poprzedników są zdecydowanie mniej toporne ,oraz znacznie lepiej wyposażone , ponieważ każdy z automatów posiada wbudowane wszystkie najbardziej popularne gry z tamtych czasów . Jest ich aż 1299.

KONSOLA SONY PLAYSTATION CLASSIC

Legenda w świecie gier , kultowa konsola z 1994 roku, która doczekała się nowego wydania. Konstrukcja idealnie odwzorowuje pierwowzór , z tymże jest od niej o wiele mniejsza. W skład zestawu wchodzi 20 najpopularniejszych gier wydanych na oryginalną konsolę. W śród nich są tak kultowe tytuły jak : Tekken 3 , Grand Theft Auto i Metal Gear Solid.

KONSOLA SONY PLAYSTATION 4

Jedna z dwóch najbardziej zaawansowanych i jednocześnie najbardziej popularnych
konsol dostępnych na rynku.Świetnie sprawdza się na imprezach firmowych , jak i wszelakich imprezach integracyjnych. Grać można na niej zarówno za pomocą padów w standardowe gry, jak np. FIFA19 , jak i w gry wykorzystujące technologie PS Move , przy pomocy kontrolerów ruchu.

KONSOLA XBOX ONE S

Konsola X BOX ONE S to piękny wizualnie sprzęt na którego dostępnych jest mnóstwo imponujących i wciągających gier. Jest to druga najbardziej popularna konsola do gier na świecie. W naszej ofercie stanowi wspaniałe uzupełnienie pozostałych atrakcji.