AUTOMATY ARCADE NA WYNAJEM

Wynajem automatów do gier retro

W ostatnim czasie automaty do gier Arcade stają się bardzo popularną atrakcją na imprezach firmowych. To swoisty powrót do gier z lat 80-tych i 90-tych, ale w poprawionej wersji graficznej. Osoby, które mają sentyment do tego typu produkcji, mogą znów przypomnieć sobie czasy młodości, kiedy to z przyjemnością oddawały się grze w Pac-Man, Super Mario Bros, a także Mortal Kombat czy Street Fighter. W naszej ofercie znalazły się automaty Arcade na wynajem, dzięki którym impreza urodzinowa, firmowa, a także każde spotkanie towarzyskie mogą być niezapomniane.

Automaty do gier Arcade

Warto wiedzieć, że automaty do gier Arcade pojawiły się w latach 70-tych i wyparły flippery na żetony. W czasach, gdy o komputerach stacjonarnych można było tylko pomarzyć, były prawdziwą atrakcją w salonach gier, pubach i barach. Rozwój nowej technologii i pojawienie się wersji komputerowych, a potem również na konsolach spowodował spadek zainteresowania sprzętami retro. Obecnie powrót do mody lat 80-tych i 90-tych obejmuje również technologię i produkcje, które pojawiały się na prototypach dzisiejszych konsoli, czyli Pegasusach, a także na automatach.

Automaty Arcade wynajem

Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice

Nasze automaty do gier retro możesz wynająć w dowolnym miejscu w Polsce. Działamy na terenie takich miast jak : Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, oraz innych miast w kraju i za granicą. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Przez cały czas trwania imprezy przy automatach jest minimum jeden animator, który instruuje gości jak grać, oraz pomaga wybrać im najciekawsze tytuły. Na każdym automacie jest ponad tysiąc gier, więc jest z czego wybierać.

Imprezy RETRO

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny w stylu retro i szukasz na nie odpowiednich atrakcji? Game House ma dla Ciebie doskonałe automaty retro na imprezy. To prawdziwy hit wśród dzisiejszych 30- i 40-latków, dla których jest to powrót do czasów dzieciństwa i okresu nastoletniego. Twoi znajomi z przyjemnością staną przed pulpitem wyposażonym w dwa wolanty, a także kilka przycisków. Nasze automaty do gier na wynajem dostępne są w wersji klasycznej, a także w postaci panelu podłączanego do monitora. Nie są atrakcją hazardową, nie używa się do nich monet. Służą jedynie doskonałej rozrywce.

Do Twojej dyspozycji jest m.in. panel podłączony do nowoczesnego monitora, na którym nieco archaiczna grafika, która ma swój nieodparty urok, została przedstawiona w wysokiej rozdzielczości. Ponadto wszystko okraszone jest przestrzennym dźwiękiem, ze znaną Ci muzyczną ścieżką, która od razu przeniesie Cię myślami do przeszłości. Przywoła wspomnienia, kiedy ze znajomymi oddawaliście się rozrywce. W przypadku każdej z gier masz do wyboru dwa tryby. Zatem możesz grać samodzielnie i za przeciwnika mieć komputer albo walczyć z jednym z Twoich znajomych, np. w ulicznej walce. Cały sprzęt przywozimy w wybrane przez Ciebie miejsce i podłączamy do prądu. Możemy również zademonstrować Wam działanie panelu, abyście poznali wszystkie jego funkcje.

Arcade na imprezy

Nasza propozycja jest doskonałym wyborem na imprezy firmowe. Automaty retro mogą być uzupełnieniem dla nowoczesnych konsol typu Playstation 4 czy X Box One S, które również mamy w swojej ofercie. Do Waszej dyspozycji będą również okulary wirtualnej rzeczywistości. Oczywiście na eventy mogą sprawdzić się również same automaty Arcade, inspirowane tymi z lat 70-tych i 80-tych, zwłaszcza jeśli organizujesz przyjęcie tematyczne w stylu retro. Tu, poza odpowiednimi kostiumami oraz menu zaczerpniętym z PRL, możesz postawić również na ówczesne technologie. Wszyscy pracownicy będą zachwyceni możliwością przeniesienia się na chwilę kilka dekad wstecz, kiedy królowały gry takie jak Metal Slug czy Galaxy. Jeżeli wśród biorących udział w imprezie są miłośnicy pierwszych nowoczesnych konsol, to możesz zdecydować się dodatkowo na wynajem Nintendo Classic czy Sony Playstation 1.

Automaty retro na eventy

Chcesz przyciągnąć klientów do swojego stanowiska na targach branżowych? Oprócz gogli wirtualnej rzeczywistości, postaw na automaty retro na eventy. Wynajem w naszej firmie jest bardzo korzystny, gdyż oferujemy również pełną obsługę techniczną w czasie ich trwania. Tym samym będziesz mógł zaoferować swoim gościom nie tylko najnowsze technologie, ale również te, które wzbudzają w nich sentyment. Takie działanie marketingowe jest niezwykle skuteczne, dlatego rekomendujemy skorzystanie z tej możliwości.  Firmom z branży sportowej, odzieżowej, elektronicznej czy eventowej wybór gier Arcade umożliwi zatrzymanie wielu osób na dłużej przy firmowym stanowisku, a nawet sprawi, że będą tworzyły się przy nim kolejki.

Co niezwykle istotne, naszą ofertę automatów na eventy jesteśmy w stanie dopasować idealnie do potrzeb wybranej branży, gdyż w każdym automacie do wyboru jest wiele gier Arcade. Z pewnością branża militariów zainteresuje się nie tylko tymi dotyczącymi ulicznych walk, ale również będącymi odzwierciedleniem bitew w pełnym rynsztunku. Z kolei sportowa zainteresuje się rozrywkami takimi jak choćby uliczna koszykówka. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego.

GRY ARCADE

Wynajem automatów arcade do gier retro na firmowe eventy
Wynajmij automaty arcade z retro grami na swoją imprezę firmową
Dwa automaty do gier retro arcade i symulator rajdowy na evencie firmowym
Wynajem automatów Arcade na eventy retro
Wynajem automatów Arcade na eventy i imprezy retro
Wynajmij automaty arcade do gier retro na eventy firmowe i imprezy okolicznościowe
Wynajem automatów Arcade na eventy firmowe
Automat do gier retro na evencie e-sportowym