SYMULACJE TEMATYCZNE

Organizujecie imprezę sportową , wieczór na dzikim zachodzie , imprezę hawajską , piracką czy gangsterską ? Wszystko jedno , ponieważ nasze stanowiska VR idealnie wkomponują się w dowolnie przez was wybrany charakter imprezy. Na wasze życzenie możemy dodatkowo przygotować tematyczną scenografię ,która jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w odpowiedni klimat imprezy.A może impreza retro , lub stylizowana na lata 80/ 90-te ? Z nami jest to możliwe , nasze automaty retro arcade idealnie w komponują się w tą tematykę.

Gogle VR wynajem rzeczywistości wirtualnej na imprezy tematyczne
Gogle VR wynajem na imprezy i wieczory tematyczne

PRZYKŁADY SYMULACJI DOPASOWANYCH POD KONKRETNY CHARAKTER IMPREZY

  • Impreza Sportowa : symulacje tenisa , hokeja , koszykówki , boksu , bilarda, skoków narciarskich , wspinaczki wysokogórskiej ,futbolu amerykańskiego , badmintona , gry w kręgle itp.
  • Impreza piłkarska  : symulacje w których wcielasz się w rolę bramkarza i bronisz strzałów drużyny przeciwnej
  • Wieczór na dzikim zachodzie : strzelanki osadzone w klimatach dzikiego zachodu
  • Impreza w stylu średniowiecznym   : obrona średniowiecznego zamku przed atakiem barbarzyńców
  • Wieczór Gangsterski :strzelanki osadzone w klimatach lat 20 tych i 30 tych
  • Imprezy branżowe : symulator pracy barmana , pracownika biurowego , kasjera, mechanika samochodowego , szefa kuchni itp.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Nasze wirtualne stanowiska są na tyle mobilne że możemy rozstawić je w praktycznie każdym zadaszonym miejscu z dostępem do prądu. Najkorzystniej jest , kiedy mamy do dyspozycji po dwa gniazdka na każde stanowisko. Dobrze jeśli pomieszczenie posiada bezprzewodowy internet (wifi ), ale bez niego też sobie poradzimy. Każde z naszych stanowisk vr wyposażone jest w antypoślizgową nawierzchnie, taśmy odgradzające , oraz telewizor LCD prezentujący podgląd tego co widzi osoba w goglach.