Wirtualne parki rozrywki to symulacje VR przeznaczone dla najszerszej grupy odbiorców. Rewelacyjnie sprawdzają się jako atrakcja na imprezach urodzinowych dla dzieci, eventach firmowych, imprezach plenerowych i integracyjnych. Wynajmij stanowiska wirtualnej rzeczywistości, wraz z goglami VR i zafunduj swoim bliskim moc niesamowitych w wirtualnym świecie.

NO LIMITS 2

To bez wątpienia jedna z najlepszych symulacji jazdy na rollercoasterze VR , która pozwala poczuć autentyczne emocje związane z jazdą na kolejce górskiej. Do wyboru mamy dużo różnorodnych tras oraz poziomów trudności. Symulacja dostępna jest na wszystkich naszych zestawach rzeczywistości wirtualnej. Idealna propozycja na wszelkie eventy firmowe i imprezy integracyjne.

NVIDIA FUNHOUSE

Gra wprowadza nas w świat wirtualnego wesołego miasteczka. Pograć możemy w nim w całą masę krótkich i zabawnych gier zręcznościowych jak np. trafianie w ruchome cele wyrzucane z armatek, strzelanie płonącymi strzałami do tarcz , lub do kolorowych klaunów za pomocą pistoletów z zieloną mazią. Propozycja ta sprawdza się równie dobrze na imprezach integracyjnych jak i imprezach urodzinowych dla dzieci.

VR Coaster Extreme

VR COASTER EXTREME

To kolejna propozycja dla fanów kolejek górskich. Podobnie jak w przypadku No Limits 2 mamy tutaj wiele tras do wyboru , z tą różnicą że są one tutaj dużo mniej realistyczne , a dużo bardziej zwariowane jak np. przejażdżka drewnianą kolejką po płonącej kopalni, czy przejażdżka zabawkowym pociągiem po gigantycznym domu. Wystarczy założyć gogle VR , wyłączyć myślenie i dać się ponieść wrażeniom jakie daje rzeczywistość wirtualna.

summer funland

SUMMER FUNLAND

Wirtualny park rozrywki , który pokochają zarówno bardzo młodzi , jak i nieco starsi gracze. Znajdziecie tu mnóstwo dobrej zabawy i niesamowitych przygód. Szalona kolejka górska VR , zabawne mini-gierki , podwodna wyprawa i podróż w kosmos to tylko kilka z wielu dostępnych tu atrakcji. Idealna propozycja na pikniki rodzinne w klimacie rzeczywistości wirtualnej.