VR na imprezy firmowe

Wynajem Gogli VR na eventy firmowe to sposób żeby zaskoczyć swoich pracowników i zapewnić im oryginalną rozrywkę na imprezę integracyjną? Jeśli praca na co dzień jest dla każdego z Was pełna wyzwań i stresu, to oderwanie się od tego przynajmniej na chwilę jest bardzo potrzebne. Dlatego proponujemy nasze stanowiska VR na eventy firmowe. Gogle wirtualnej rzeczywistości przeniosą wszystkich uczestników w fantastyczny świat bądź też całkiem realny, ukazany na ekranie komputera dzięki filmom sferycznym. To Ty wybierasz scenariusz imprezy i symulacje, które się na niej pojawią. Możecie opuścić kulę ziemską i trafić do wszechświata albo udać się za pośrednictwem sprzętu takiego jak HTC Vive, Oculus Rift bądź Playstation VR w rejony dzikiej dżungli czy najwyższych szczytów globu.

Wirtualna rzeczywistość Gogle VR HTC VIVE na wynajem
Wirtualna rzeczywistość Gogle VR HTC VIVE na wynajem 2 komplety

PRZYKŁADOWE SYMULACJE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

  • Arizona Sunshine : apokalipsa zombie
  • No Limits 2 : ekstremalne kolejki górskie
  • Drank Bar Fight : bijatyka w barze
  • Shark Encounter : nurkowanie z rekinami
  • Vr Sport Challenge : symulator gier sportowych
  • Beat Suber : zabawa mieczami świetlnymi w rytm muzyki
  • The Climb : wspinaczka wysokogórska w Himalajach
  • Resident Evil 7 Biohazard : gra z gatunku survival horror
  • Google Earth Vr : wirtualne zwiedzanie świata
  • Guns’n Stories : strzelanka w klimatach dzikiego zachodu

INFORMACJE PRAKTYCZNE

VR na eventy Team bulding

Celem imprez firmowych jest często zjednoczenie pracowników i stworzenie bardziej zgranego teamu. Dzięki temu, że mogą znaleźć się wspólnie w zupełnie innej sytuacji, uczą się swoich zachowań, a także odpowiedniego reagowania na nie. Stanowiska VR mogą znacznie urozmaicić zabawy w odgrywanie ról czy z podziałem na zespoły. Uczestnicy imprezy mogą sprawdzić swoje umiejętności w nietypowych warunkach. Często firmy decydują się na wynajem escape roomu, jednak takie pomieszczenie można stworzyć w dowolnym miejscu za pomocą technologii 3D i odpowiednich gier. W naszej ofercie są one dostępne. Pracownicy podzieleni na dwie grupy będą próbowali rozwikłać zagadki, by w jak najkrótszym czasie opuścić wirtualny pokój. Zwycięzcy mogą otrzymać gadżety firmowe albo vouchery na usługi partnerskich przedsiębiorstw.

Wynajem Stanowisk VR na eventy firmowe sposobem na budowanie zespołu

Niewątpliwie nowe zespoły pracownicze potrzebują czasu, aby wzajemnie się zrozumieć i umieć wykorzystać swój potencjał. Zatem bardzo istotne jest budowanie więzi, a VR na eventy firmowe może w tym pomóc. Zamiast wynajmować boisko piłkarskie i organizować mecz, warto rozgrywki przenieść do świata wirtualnego. Będzie to np. rywalizacja poszczególnych drużyn na strzelone rzuty karne albo trafienia rzutów osobistych do kosza. Symulatory gier sportowych świetnie się tu sprawdzają. Pracownicy będą mieli do dyspozycji kontrolery ruchu rąk, a także własne nogi. Włożenie gogli sprawi, że poczują się, jakby rzeczywiście znajdowali się na stadionie albo w koszykarskiej hali. Być może ktoś odkryje w sobie ukryty wcześniej talent?

Rozwijanie umiejętności pracy w sytuacjach stresowych, pod presją czasu

Czasami wyzwania w pracy są jak Himalaje, a przynajmniej takimi się wydają. Sposobem na wyrabianie w pracownikach pewności siebie i umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji w trudnych sytuacjach może być wirtualna symulacja, np. wejścia na Mount Everest. Niewątpliwie wymaga ona precyzji, zdolności do błyskawicznego reagowania oraz dobrej koordynacji ruchowej. Osiągnięcie celu każdemu przyniesie wiele satysfakcji, a pozostali członkowie imprezy mogą kibicować, by ekspedycja się powiodła. Zabawa VR na eventach firmowych, z pozoru błaha i niewątpliwie dająca dużą frajdę,  służy często indywidualnemu rozwojowi pracownika, a także całej grupy pracowniczej. Pokonywanie własnych słabości również możliwe jest dzięki symulacjom VR. Tutaj trzeba np. przezwyciężyć swój strach przed wysokością, przechodząc na cienkiej kładce pomiędzy budynkami. Równowaga jest kluczowa, a wsparcie grupy z pewnością się przyda.

Całkowite oderwanie się od codziennych obowiązków

Organizacja eventów firmowych niekoniecznie musi służyć temu, by pracownicy nauczyli się współdziałania, ale również, by rozwiązali konflikty. Wspólna zabawa nierzadko rozładowuje atmosferę. Wybranie gry 3D, w której współdziałanie jest kluczowe, np. do pokonania hordy zombie, będzie odpowiednią opcją, choć warto zdecydować się na coś bardziej realnego. Doskonałą rozrywką dla wszystkich będzie roller coaster. Dzięki VR można doświadczyć zabawy wszystkimi zmysłami, poczuć prędkość, a jednocześnie przeciążenia. Odskocznią od codziennych obowiązków mogą być także ekstremalne doświadczenia, np. symulacja ataku rekina albo cofnięcie się do czasów dinozaurów.

Mnogość rodzajów gier sprawia, że dzięki VR  ilość scenariuszy eventów firmowych jest nieograniczona. Możemy dopasować symulacje do eventów tematycznych. Dzięki temu pracownicy przeniosą się na Dziki Zachód albo księżyc. Niezależnie od miejsca zabawy, zapewnisz jej uczestnikom niezapomniane wrażenia. Sprzęt możemy dowieźć w wybrane przez Ciebie miejsce. Zapewniamy także obsługę całego wydarzenia, włącznie z demonstracją działania poszczególnych elementów stanowisk VR.