VR na imprezy urodzinowe

Chcesz urządzić swojemu dziecku niezapomnianą imprezę urodzinową, w ramach której przeniesie się w wirtualny świat, który wydawać się będzie nader realny? Taki prezent możesz sprawić również dorosłemu członkowi rodziny czy przyjacielowi. Oferta game-house.pl nie jest limitowana wiekowo i jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią rozrywkę w goglach wirtualnej rzeczywistości zarówno dla najmłodszych, jak i starszych uczestników zabawy.  Wystarczy, że zdradzisz nam największe marzenie albo zainteresowania jubilata. Być może chciałby skoczyć na bungee albo przejechać się roller coasterem? Dopasowujemy gry i symulacje VR na wszystkie imprezy urodzinowe. Zaletą naszych usług jest przede wszystkim mobilność stanowisk VR, które możemy przewieźć w dowolne miejsce, zapewniając maty antypoślizgowe i niezbędne akcesoria. Zatem to nie tylko ekscytujące doznania, ale również całkowicie bezpieczne zabawy.

PROPOZYCJE VR NA IMPREZY DLA DZIECI

 • Summer Funland : bajkowy park rozrywki a w nim karuzele , samochodziki , kolejki górskie , park wodny ,podwodna przygoda , podróż w kosmos
 • Lucky’s Tale : przygody barwnego liska imieniem Lucky                              
 • Fruit Ninja : gra zręcznościowa w której naszym zadaniem jest cięcie owoców nadlatujących ze wszystkich stron
 • Nvidia Funhouse : wirtualne wesołe miasteczko , a w nim cała masa zabawnych gierek zręcznościowych
 • Spider-Man Homecoming Vr : wcielamy się w człowieka-pająka i testujemy nowy strój
 • Angry Birds Vr : popularna gra mobilna przeniesiona w świat rzeczywistości wirtualnej
 • Marvel Power United 2 : wcielamy się w ulubionych superbohaterów  Marvela

PROPOZYCJE VR NA IMPREZY W STARSZYM GRONIE

 • No Limits 2 : ekstremalne kolejki górskie
 • Shark Encounter : atak rekina
 • Drank Bar Fight : bijatyka w barze
 • Gun Club Vr : wirtualna strzelnica
 • Vr Sport Challenge : symulator gier sportowych
 • Roborecall : futurystyczna strzalanka
 • Guns’n Stories : pojedynki rewolwerowców
 • Creed Rise to Glory : symulator boksu
 • The Climb : wspinaczka wysokogórska w Himalajach

Wynajem VR na imprezy urodzinowe

Bardzo popularne jest organizowanie dla dzieci tematycznych imprez urodzinowych, na które wkładają kostiumy i wcielają się w wybrane postaci. Niemniej jednak jeszcze lepszym pomysłem może być danie dzieciom możliwości dosłownego wejścia w wybraną rolę. Dzięki goglom VR przeniosą się w świat Angry Birds i spróbują odzyskać dla nich skradzione jajka. Które dziecko nie marzy o tym, by stać się superbohaterem? Wirtualna rzeczywistość gier 3D umożliwia chodzenie po ścianach czy przeskakiwanie pomiędzy budynkami jako Spider-Man. Ponieważ najmłodsi uwielbiają rywalizację, świetnym pomysłem będą także gry zręcznościowe, gdzie przy użyciu kontrolerów ruchu lub padów zmierzą się na refleks i liczbę zdobytych punktów. Nie musisz obawiać się, że nie będziesz umiał uruchomić sprzętu. W ramach wynajmu na imprezy urodzinowe zapewniamy pełną obsługę, z demonstracją działania poszczególnych elementów zestawu.

VR na urodziny

Jeśli wśród Twojej grupy znajomych są fani gier i nowych technologii, to doskonałym pomysłem na organizację imprezy urodzinowej będzie wynajem stanowisk VR. Możecie bawić się wspólnie lub każdy z osobna albo zorganizować prawdziwy turniej. Dzięki takiej atrakcji typowo barowe sprzęty do gry możesz mieć w swoim domu. Zatem rozegracie ze znajomymi wirtualną partię bilarda albo konkurs celności w rzutkach. Wszyscy również będziecie mieli sposobność, by np. wirtualnie skoczyć ze spadochronem lub popływać wśród raf koralowych i drapieżników zamieszkujących głębię oceanu. W normalnych warunkach nie moglibyście przeżyć tego wszystkiego w czasie jednej imprezy, a dzięki VR jest to całkowicie realne, zaś doznania przy tym – nader autentyczne. Zamiast siedzieć jedynie przy przekąskach i napojach, warto zaproponować gościom coś naprawdę ekscytującego. Nasza oferta może być precyzyjnie dopasowana do preferencji każdego gościa. Oczywiście to również idealny pomysł na prezent – niespodziankę. Takie imprezy urodzinowe zawsze są niezapomniane!