Strzelanki VR to propozycje dla wszystkich fanów broni palnej. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wirtualna strzelnica, pojedynki rewolwerowców na dziki zachodzie, roboty z przyszłości, to tylko niektóre z naszych propozycji. Wynajmij gogle VR na swój event i ciesz się nieograniczoną zabawą w świecie wirtualnej rzeczywistości.
GunsnStories-Bulletproof-VR

GUNS N STORIES : BULLETPROOF

Niezwykle dynamiczna strzelanka VR osadzona w klimatach dzikiego zachodu. Podczas rozgrywki napotykamy całą masę zastraszających , ale i komicznych przeciwników. Trzeba strzelać trafnie i dużo z dwóch rewolwerów jednocześnie, oraz unikać strzałów przeciwników. Jest to jedna z tych gier VR , które nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

RoboRecall

ROBORECALL

Gra VR osadzona w klimatach science fiction. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, gdy do powszechnego użytku weszły roboty sztucznej inteligencji. Wcielamy się w postać robota strzegącego porządku , eliminującego zbuntowane roboty, które zagrażąją ludziom. Wraz z rozwojem akcji otrzymujemy coraz to lepszy arsenał broni.

Serious Sam The First Encounter

SERIOUS SAM THE FIRST ENCOUNTER

Fantastyczna gra VR w której wcielamy się postać najlepszego żołnierza oddziałów specjalnych, który cofa się w czasie do starożytnego Egiptu by powstrzymać inwazje obcych. Na wyposażeniu mamy cały arsenał futurystycznych broni.

Elven Assassin

ELVEN ASSASSIN

Podczas tej gry VR wcielasz się w elfiego łucznika , którego zadaniem jest obrona miasta przed atakiem hordy orków. Gra dostępna jest zarówno w trybie jednoosobowym jak i w trybie multiplayer. Świetnie sprawdza się na imprezach urodzinowych dla dzieci, oraz piknikach rodzinnych.

GUN CLUB VR 2

GUN CLUB VR

Idealna propozycja dla osób , które rozpoczynają swą przygodę z wirtualną rzeczywistością i są fanami broni palnej. Gun Club VR to wirtualna strzelnica na, której będziemy mogli wypróbować całą masę współcześnie dostępnych broni. Wraz z postępem gry wyzwania stają się coraz trudniejsze.

Tales of Glory

TALES OF GLORY

Symulator średniowiecznej bitwy , w której wcielamy się w rolę rycerza. Jeździmy konno , walczymy na miecze i strzelamy z kuszy do złowrogiego smoka atakującego nasze miasto. Gra VR , która klimatem przypomina kultowy serial ”Gra o Tron”

Elven Assassin

COVERT SYNDROME

Realistyczna strzelanka VR , której grafika bardzo dobrze odwzorowuje rzeczywistość. Znajdujemy się w podziemnym bunkrze ,a naszym zadaniem jest się z niego wydostać. Po drodze musimy wyeliminować wielu przeciwników, przy pomocy karabinu maszynowego.