Wirtualna rzeczywistość wynajem na eventy

Wirtualna rzeczywistość to niezapomniana atrakcja na każdy firmowy event. Wynajem naszych stanowisk wirtualnej rzeczywistości zapewni waszym gościom masę atrakcji. Pływanie w oceanie pełnym rekinów, walka robotów, a może wchodzenie w zakręty niczym prawdziwy kierowca rajdowy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jesteśmy specjalistami od dostarczania pozytywnych emocji oraz mocnych wrażeń. Jeśli chcesz zapewnić swoim gościom atrakcje na najwyższym poziomie – skorzystaj z opcji wynajmu wirtualnej rzeczywistości. To dużo więcej niż zwykła gra komputerowa, dzięki czemu skupia pasjonatów w każdym wieku. Z nami zorganizujesz event, o którym będzie głośno przez długi czas!

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych stanowisk z najnowocześniejszymi okularami VR pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Na życzenie klienta wynajmujemy ich dowolną ilość. Montażem symulatorów zajmują się nasi pracownicy, Ty nie musisz się niczym martwić. Podczas imprezy animatorzy doradzają, pomagają w obsłudze i przygotowują uczestników do wyprawy w odległy wirtualny świat.

Wirtualna rzeczywistość – co to jest?

Wirtualna rzeczywistość to nie gra ani film, a komputerowo stworzony trójwymiarowy obraz. Celem technologii VR jest pokazanie ludziom świata z całkowicie innej perspektywy. Założenie gogli wiąże się z odcięciem od realnej rzeczywistości – wzrok, słuch nie reagują na bodźce pochodzące z zewnątrz. Wówczas uczestnik ma możliwość poznania i eksploracji miejsc, które dotąd pozostawały jedynie w sferze marzeń lub w rzeczywistości nie są osiągalne dla człowieka. Wirtualna rzeczywistość daje ludziom poczucie realnego przebywania w wybranym przez siebie świecie. Chcesz sprawdzić, czy odnalazłbyś się w roli szeryfa na Dzikim Zachodzie? Może rock’and’roll’owiec szalejący co wieczór na scenie to Twoje drugie „ja”? Sprawdź się! VR potrafi sprytnie oszukać mózg – przeżywane doświadczenia w niczym nie ustępują tym rzeczywistym. Odtąd wydarzenia w Matrixie wydają się być coraz mniej abstrakcyjne, prawda?

VR na wynajem - dlaczego warto ?

• Niezapomniane przeżycia i emocje – ludzie cenią sobie kreatywne atrakcje. Każdy może podać ciastko, kawę – ale nie każdy daje możliwość przeżycia przygody. Adrenalina, radość, piękne wspomnienia. To wszystko sprawi, że uczestnicy z chęcią przyjdą na kolejne organizowane przez Ciebie spotkania z nadzieją na emocjonująco spędzony czas.
• Najnowsza technologia – odpowiedni sprzęt jest w stanie zagwarantować poczucie całkowitego przeniesienia się w świat wirtualny. Wszystko wokół jest nieważne, a uczestnik może przekraczać granice, o których dotąd nie miał pojęcia.
• Profesjonalny sprzęt – inwestujemy w specjalistyczne wyposażenie stanowisk VR, co daje możliwość wykorzystania w pełni potencjału technologii.

Nasz sprzęt VR

Posiadany przez nas sprzęt pochodzi od sprawdzonych producentów i posiada najlepsze parametry. Spełnia wymogi gier i aplikacji VR.
• OCULUS RIFT – najbardziej popularne gogle wirtualnej rzeczywistości na rynku.
• HTC VIVE – nowoczesne, najbardziej rozwinięte technicznie gogle VR.
• PLAYSTATION VR – system umożliwiający przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości.
• HTC VIVE PRO – gogle dające możliwość odbioru obrazu z jakością HD.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem – dla kogo?

VR to atrakcja, która sprawdzi się w każdym gronie. Panujące szaleństwo zmysłów daje solidną dawkę pozytywnych emocji.
Eventy – imprezy firmowe muszą być zorganizowane od początku do końca. Nie można liczyć na to, że zabawa rozkręci się sama lub ktoś zrobi to za organizatora. Atrakcje VR będą zdecydowanie celnym strzałem! Emocje i adrenalina zawsze przyciągają sympatyków.
Imprezy integracyjne – nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne doświadczenia. Pozwól gościom na odrobinę szaleństwa i zabawy, a odwdzięczą Ci się zgranym zespołem, który razem poradzi sobie w każdej sytuacji.
• Targi – targi branżowe to miejsce, w którym należy dobrze zaprezentować się przed klientami oraz kontrahentami. Reklama nie może być nudna. Przeciwnie – dzisiaj w cenie jest nowoczesność i kreatywność. Dlaczego nie wykorzystać do tego technologii wirtualnej rzeczywistości? Gwarantujemy, że nie będzie osoby, która przejdzie obojętnie obok Twojego stanowiska.
Atrakcje dla dzieci – w swojej ofercie posiadamy gry dostosowane do potrzeb najmłodszych uczestników. Przeniesienie się w krainę ulubionej bajki, śpiewanie z ulubioną księżniczką lub poznanie kultowego Złomka to dopiero zabawa!
Wieczory panieńskie/kawalerskie – zamiast wyjścia do klubu, zaproponuj zabawę w domu. kok ze spadochronu , nurkowanie zrekinami , wejście na Mount Everest , a dla młodszych wirtualny park rozrywki , bajkowy świat , czy spotkanie ulubionego superbohatera. Z nami wszystko jest możliwe
• Urodziny – czasami spełnienie marzenia bliskiej osoby wydaje się być nierealne. ponieważ dzięki technolgii wirtualnej rzeczywistości w zaledwie kilka sekund możecie przenieść się w dowolne miejsce na świecie.Szczyt Wieży Eiffla , Wielki Kanion Colorado , Wodospad Niagara,wszystko to w zasięgu ręki. A co powiecie na szaloną zabawę nakarnawale w Rio de Janerio ?
Wirtualna rzeczywistość na eventy – co wybrać?
W swojej kolekcji posiadamy różne gry i aplikacje VR. Ich wybór zależy od rodzaju imprezy, wieku oraz zainteresowań gości. Zapewniamy, że każdy znajdzie w naszym asortymencie coś, co odpowiada jego predyspozycjom. Należy pamiętać, że w świecie wirtualnym nie ma żadnych ograniczeń!

Jaki sprzęt VR wybrać na swój event ?

W swojej kolekcji posiadamy różne gry i aplikacje VR. Ich wybór zależy od rodzaju imprezy, wieku oraz zainteresowań gości. Zapewniamy, że każdy znajdzie w naszym asortymencie coś, co odpowiada jego predyspozycjom. Należy pamiętać, że w świecie wirtualnym nie ma żadnych ograniczeń!

s1

OCULUS RIFT

s2

HTC VIVE

s3

PLAYSTATION VR

s4

HTC VIVE PRO

Wśród wielu naszych symulacji znajdują się symulacje :
 • SPORTOWE

  Piłka nożna ,tenis ziemny , boks , hokej , futbol amerykański , koszykówka,wspinaczka wysokogórska ,wirtualny salon gier i wiele innych

 • STRZELANKI

  Pojedynki rewolwerowców , gry wojenne , wirtualna strzelnica, średniowieczna bitwa , obrona zamku przed atakiem hordy orków, walki z potworami i obcymi za pomocą futurystycznych broni.

 • PARKI ROZRYWKI

  Diabelski młyn, samochody elektryczne , karuzele , rollercoastery, Mini gry i zabawy zręcznościowe.

 • HORRORY

  Nawiedzony dom , potwory , zombie , duchy , wilkołaki , obcy

 • DLA DZIECI

  Cięcie samurajskim mieczem owoców nadlatujących za wszystkich stron,przygody sympatycznego liska imieniem Lucky ,  Angry Birds , bajkowy park rozrywki ,  gry i zabawy zręcznościowe wcielanie się w superbohaterów Marvela .

 • WIRTUALNE PODRÓŻE

  Lot w kosmos , spacer po księżycu , park jurajski , atak rekina ,wybuch wulkanu,afrykańskie safari , nurkowanie z delfinami, wirtualne zoo , park wodny , gry barowe , wirtualne zwiedzanie świata

 • RÓŻNE

  Escape room , bijatyka w barze , rytmiczne cięcie wirtualnych sześcianów za pomocą mieczy świetlnych , ekstremalny spacer na wysokości

ZDJĘCIA PRZYKŁADOWE
Wirtualna rzeczywistość Gogle VR HTC VIVE na wynajem 2 komplety
Wirtualna rzeczywistość - wynajem stanowisk konsolowych VR
Wirtualna rzeczywistość - wynajem stanowisk VR na imprezy tematyczne
Wirtualna rzeczywistość Gogle VR HTC VIVE na wynajem
Wirtualna rzeczywistość - wynajem stanowisk VR na eventy firmowe i imprezy okolicznościowe
Wirtualna rzeczywistość - wynajem stanowisk VR na imprezy tematyczne 2

Historia Wirtualnej Rzeczywistości (VR): Od Fantazji do Rzeczywistości

 

Wirtualna rzeczywistość (VR) to technologia, która jeszcze kilka dekad temu była postrzegana jako futurystyczna wizja rodem z literatury science fiction. Dziś wirtualna rzeczywistość jest integralną częścią wielu dziedzin życia, od gier i rozrywki, przez edukację, aż po medycynę i przemysł. Jak przebiegała fascynująca historia rozwoju tej technologii? Zapraszam na podróż w czasie, która odkryje przed nami etapy ewolucji wirtualnej rzeczywistości.

Początki: Od idei do pierwszych eksperymentów

Wizja wirtualnej rzeczywistości pojawiła się już w latach 30. XX wieku, kiedy to pisarze science fiction zaczęli snuć opowieści o alternatywnych rzeczywistościach tworzonych przez maszyny. Jednak to dopiero lata 60. przyniosły pierwsze próby realizacji tych wizji.

 • 1962 – Sensorama: Morton Heilig, często nazywany ojcem VR, stworzył maszynę Sensorama – urządzenie, które oferowało wrażenia multisensoryczne. Sensorama była wyposażona w ekran, wentylatory, wibracje i zapachy, aby dostarczyć użytkownikom pełne zanurzenie w wirtualnym świecie.
 • 1968 – Sword of Damocles: Ivan Sutherland wraz ze swoim studentem Bobem Sproulem stworzył pierwszy zestaw VR noszony na głowie, znany jako Sword of Damocles. Był to prosty wyświetlacz, ale stanowił kamień milowy w rozwoju technologii VR.

Lata 80. i 90.: Rozkwit i pierwsze komercyjne próby

Lata 80. i 90. to okres intensywnego rozwoju technologii VR, zarówno w sferze badań, jak i pierwszych komercyjnych zastosowań.

 • 1985 – Jaron Lanier i VPL Research: Jaron Lanier założył firmę VPL Research, która była pierwszą firmą komercyjnie zajmującą się VR. VPL wprowadziła na rynek takie urządzenia jak DataGlove (rękawica do interakcji z VR) oraz EyePhone (pierwsze komercyjne gogle VR).
 • 1991 – Virtuality: Firma Virtuality wprowadziła pierwsze komercyjne systemy VR dostępne w salonach gier. Były to kapsuły wyposażone w gogle i kontrolery, które umożliwiały graczom zanurzenie się w wirtualnych światach.

Początek XXI wieku: Zastoje i nowe nadzieje

Po początkowym entuzjazmie, rozwój wirtualnej rzeczywistości na przełomie wieków zwolnił, głównie z powodu wysokich kosztów i technologicznych ograniczeń. Jednak już na początku XXI wieku zaczęły pojawiać się nowe inicjatywy, które odświeżyły nadzieje na rozwój VR.

 • 2007 – Google Street View: Choć nie jest to klasyczna wirtualna rzeczywistość, uruchomienie Google Street View było ważnym krokiem w kierunku wirtualnych podróży i eksploracji rzeczywistego świata w wirtualnej przestrzeni.
 • 2010 – Oculus Rift: Palmer Luckey zaprezentował pierwszy prototyp Oculus Rift, co stało się punktem zwrotnym w nowoczesnej historii wirtualnej rzeczywistości. Oculus Rift zaoferował wysoką jakość obrazu i szerokie pole widzenia, co przyciągnęło uwagę zarówno graczy, jak i inwestorów.

Współczesność: Era powszechnej dostępności

Ostatnie lata to prawdziwy boom technologii VR, która stała się dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki postępom w technologii, wirtualna rzeczywistość znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

 • 2016 – HTC Vive i PlayStation VR: Wprowadzenie na rynek HTC Vive oraz PlayStation VR zrewolucjonizowało rynek gier, oferując wysokiej jakości wrażenia VR w domowym zaciszu.
 • 2020 – Oculus Quest 2: Wprowadzenie Oculus Quest 2, bezprzewodowego zestawu VR, który oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie, uczyniło wirtualną rzeczywistość jeszcze bardziej dostępną i popularną.

Przyszłość VR: Co nas czeka?

Technologia VR nadal dynamicznie się rozwija. Przyszłość przyniesie jeszcze bardziej realistyczne i immersyjne doświadczenia, lepszą integrację z innymi technologiami, takimi jak sztuczna inteligencja i rzeczywistość rozszerzona (AR), oraz nowe zastosowania w edukacji, medycynie, architekturze i wielu innych dziedzinach.

Wirtualna rzeczywistość przebyła długą drogę od swoich początków jako futurystyczna wizja. Dziś jest realnym i coraz bardziej powszechnym narzędziem, które zmienia sposób, w jaki doświadczamy świata. Bez względu na to, jakie będą kolejne kroki w rozwoju tej technologii, jedno jest pewne: wirtualna rzeczywistość będzie nadal fascynować i inspirować nas przez wiele lat.

Zapraszamy do odkrywania świata wirtualnej rzeczywistości na naszych eventach VR – zobacz, jak przyszłość staje się teraźniejszością!