VR na targi branżowe

Zależy Ci na ciekawym zaprezentowaniu się podczas targów branżowych? Wybór gogli wirtualnej rzeczywistości może w tym pomóc. Dzięki nim  pokażesz filmy 3D i aplikacje 360 stopni. Możliwość spaceru w tej technologii po Twoim przedsiębiorstwie czy poznania sposobu wytwarzania Twoich produktów sprawia, że firma od razu zostaje zapamiętana przez klientów. Nasza oferta to wynajem sprzętu, który umożliwia przedstawienie produktów i usług potencjalnym kontrahentom w sposób innowacyjny. Jednak to nie wszystko. Znając branżę, w której działasz, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie filmy, aplikacje i gry VR, przez co stanowisko na targach branżowych stanie się bardziej atrakcyjne.

Gogle VR wynajem na targi branżowe
VR na imprezy i eventy

PRZYKŁADOWE KONKURSY

  • Gry zręcznościowe VR   : wygrywa zdobywca największej ilości punktów
  • Wirtualna strzelnica : wygrywa najlepszy wynik
  • Wirtualny Escape Room : wygrywa osoba , która wydostanie się z pomieszczenia w najkrótszym czasie
  • Gry Arcade : Super Mario,Bros Pac-Man , Popey  : wygrywa gracz, który przejdzie jak największą  ilość leveli
  • Wirtualny Hokej   : wygrywa bramkarz , który obroni jak największą  ilość strzałów
  • Wirtualny mecz piłki nożnej: podobnie jak powyżej wygrywa bramkarz , który obroni jak największą ilość strzałów na bramkę

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Gdzie możemy wspomóc Cię na targach branżowych technologią VR?

Nasza oferta obejmuje wszystkie dziedziny gospodarki i jesteśmy w stanie dopasować ją pod konkretnego klienta. Wystarczy, że targi branżowe odbywają się w zamkniętej hali. Jedyne, czego nam potrzeba przy obsłudze VR, to dostęp do elektryczności, gdyż możemy sobie poradzić nawet wtedy, gdy zasięg Wi-Fi jest ograniczony.

Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości na targach turystycznych

Niewątpliwie VR doskonale sprawdzi się na targi branżowe biur podróży i hoteli. Jak wiadomo, obie te branże ściśle ze sobą współpracują. Zatem na stanowisku można pokazać wirtualny spacer po miejscach, w których organizuje się wycieczki. W ten sposób goście targów zobaczą m.in. wnętrze hotelu i to, co oferuje. Wystarczy nagrać film sferyczny kamerą 360, by móc zaprezentować go później w ramach promocji. Oczywiście wymaga to pewnej znajomości tematu. Dlatego po wymyśleniu zarysu scenariusza, lepiej jego nagranie zlecić profesjonalistom. Dzięki temu uczestnicy targów będą mogli poczuć się, jakby przechadzali się po Twoim hotelu albo w miejscu oferowanej przez Ciebie wycieczki. Rzecz jasna, w sieci można znaleźć szereg takich produkcji z najdalszych zakątków świata, które za zgodą autorów mogą zostać wykorzystane w ramach promocji. Mogą dotyczyć także atrakcji, które czekają na turystów. Zatem potencjalny klient może np. doświadczyć wrażenia, jakby pływał wśród otaczającej go rafy koralowej.

Gry VR dopasowane do tematyki targów branżowych

Elementem, który przyciąga klientów na poszczególne stanowiska firm na targach, jest między innymi możliwość wygrania atrakcyjnych nagród z logo firmy. Można je oferować np. za udział w konkursach VR. Branża motoryzacyjna z pewnością chętnie skorzysta z gier symulacji jazdy, z kolei gastronomiczna zaproponuje uczestnikom zmierzenie się np. z rolą barmana i wykonaniem kilku trików. Każde przedsiębiorstwo może skorzystać z takiej formy promocji. W naszej ofercie mamy profesjonalny sprzęt, czyli gogle VR najlepszych producentów: HTC, Oculus i Sony, a także kontrolery ruchu dłońmi i pady – w przypadku Playstation VR. Dzięki skorzystaniu z naszych usług pozostaniesz w pamięci swoich klientów na długo.