Gry i symulacje VR dla dzieci to m.in mini-gierki zręcznościowe, zabawy w parkach rozrywki i kolejki górskie. Dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości wcielimy się również w ulubionego super bohatera. Wynajmując gogle VR z tym zestawem gier, na urodziny swojego dziecka, zapewnisz wszystkim dzieciakom moc niesamowitych atrakcji w świecie wirtualnej rzeczywistości.
Fruit Ninja

FRUIT NINJA

Bardzo prosta , a zarazem niezwykle wciągająca gra imprezowa VR  przeznaczona zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników zabawy. Zadaniem gracza jest krojenie samurajskim mieczem owoców nadlatujących ze wszystkich stron. Wbrew pozorom zadanie nie jest wcale tak proste jak się wydaje.

Angry Birds VR Isle of Pigs

ANGRY BIRDS VR ISLE OF PIGS

Jedna z najsłynniejszych gier mobilnych , która po latach doczekała się się swojej odsłony w świecie wirtualnej rzeczywistości. Gra zabiera nas na tytułową wyspę , gdzie złowrogie zielone świnie udają się na wakacje. Naszym zadaniem jest odebranie im skradzionych jaj należących do wściekłych ptaków.

lucky's tale

LUCKY S TALE

Barwna platformówka 3D przystosowana do współpracy z goglami VR. Podczas gry wcielamy się w młodego, sympatycznego liska imieniem Lucky, który przemierza bajkowy świat , pełen zróżnicowanych wyzwań i wrogo nastawionych kreatur. Ciekawa propozycja dla dzieci , dla których jest to pierwszy kontakt ze światem rzeczywistości wirtualnej.

MARVEL Powers United 2

MARVEL Powers United 2

Gra VR która , z uwagi na swoją złożoność przeznaczona jest dla nieco starszych dzieci. Produkcja przenosi nas do komiksowego świata Marvela, gdzie możemy wcielić się w jedną ze znanych nam postaci. Do wyboru mamy zatem Kapitana Amerykę, Hulka , Spider Mana , Wolverina , Doktora Strange i wielu innych. Niezapomniane przeżycie dla wszystkich fanów filmów o superbohaterach.

Nvidia Funhouse 3

NVIDIA FUNHOUSE

Gra VR wprowadza nas w świat wirtualnego wesołego miasteczka. Pograć możemy w nim w całą masę krótkich i zabawnych gier zręcznościowych jak np. trafianie w ruchome cele wyrzucane z armatek , strzelanie płonącymi strzałami do tarcz , lub do kolorowych klaunów za pomocą pistoletów z zieloną mazią. Świetnie sprawdza się na integracje jak i imprezę urodzinową dla dzieci.

summer funland3

SUMMER FUNLAND

Wirtualny park rozrywki , który pokochają zarówno bardzo młodzi , jak i nieco starsi gracze. Znajdziecie tu mnóstwo dobrej zabawy i niesamowitych przygód. Szalona kolejka górska , zabawne mini-gierki , podwodna wyprawa i podróż w kosmos to tylko kilka z wielu dostępnych tu symulacji VR.