Wirtualne podróże to symulacje VR, które w jednej chwili przeniosą nas w dowolne miejsce na świecie. Dzięki wynajmie gogli VR odwiedzimy m.in Park Jurajski, oraz zanurkujemy z rekinami.
INTRODUTION TO VIRTUAL REALITY

INTRODUTION TO VIRTUAL REALITY

Wirtualna podróż w której zobaczymy z bliska dinozaury , egzotyczne kraje i zwierzęta. Wybierzemy się również w kosmos , by z tej perspektywy zobaczyć krzywiznę ziemi. Niesamowita podróż w zasięgu ręki , idealna dla osób zaczynających swoją przygodę ze światem wirtualnej rzeczywistości.

GOOGLE EARTH VR

GOOGLE EARTH VR

Dzięki tej aplikacji w zaledwie kilka sekund możemy zwiedzić najbardziej niesamowite zakątki naszej planety. Od was zależy gdzie chcielibyście wybrać się tym razem. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Amazońska Dżungla, Wielki Kanion , Himalaje, Antarktyda, San Francisco , Paryż , Sydney ,Bangladesz , Bangkok , wszystko w zasięgu waszej ręki.

Shark Encounter

SHARK ENCOUNTER

Przeżycie ataku krwiożerczego rekina , czemu nie ? W wirtualnym świecie wszystko jest możliwe . Jednak to wyzwanie tylko dla osób o mocnych nerwach. Niczym w filmie Szczęki zanurzamy się w żelaznej klatce w głąb oceanu, a później nic nie idzie już zgodnie z planem. Symulacja VR , która dostarczy emocji na każdym evencie firmowym i imprezie integracyjnej.