Wynajem gier osadzonych w świecie wirtualnej rzeczywistości to świetny sposób na uatrakcyjnienie wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, plenerowych i integracyjnych. Dzięki zestawom VR uczestnicy imprezy mogą rywalizować ze sobą m.in. na korcie tenisowym i ringu bokserskim.

VR SPORTS CHALLENGE

To niezwykle interesujący zestaw najpopularniejszych gier sportowych w USA. Dzięki goglom VR będziemy mogli wczuć się w zawodnika koszykówki , hokeja, czy futbolu amerykańskiego i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

CREED RISE TO GLORY

Podczas gry wcielamy się w filmową postać Antonisa Creeda , gdzie pod czujnym okiem Rocky’ego Balboa , uczestniczymy w przewrotnej karierze młodego boksera. Naszym zadaniem jest szlifowanie formy na sali gimnastycznej i wygrywanie kolejnych pojedynków na wirtualnym ringu.

GOALIE CHALLENGE

Dzięki goglom , oraz kontrolerom VR poczujesz się jak bramkarz NFL. Twoim zadaniem jest bronienie bramki , przed strzałami napastników , przy pomocy kija i specjalnej rękawicy. Poziom trudności jest regulowany , a zabawa przednia.

FIRST PERSON TENNIS

Tenis ziemny w świecie wirtualnej rzeczywistości. Przy pomocy gogli VR , oraz kontrolerów ruchu dłońmi toczysz pojedynki z prawdziwymi graczami. Otrzymujesz pięćdziesiąt postaci , oraz 13 kortów do wyboru.

THE CLIMB

Symulacja wspinaczki wysokogórskiej , w której widoki po prostu zapierają dech w piersiach. Każde z dwunastu dostępnych w grze wyzwań charakteryzuje się różnymi stopniami trudności, oraz wspaniałą oprawą audio-wizualną. Wśród wielu wspaniałych krajobrazów przyjdzie nam zobaczyć Wielki Kanion , Alpy , wietnamską zatokę Ha Long , Islandię i okolicę koła podbiegunowego.

SPORTS BAR VR

Symulator VR gier barowych . Pograć możemy tutaj w bilard , cymbergaja , rzutki i wiele innych barowych gier. W grę można grać zarówno w trybie single jak i multiplayer . Sports Bar VR to spojrzenie na znane nam wszystkie gry , z zupełnie innej perspektywy.